تعمیر لباسشویی از دیگر خدماتی است که توسط مراکز تعمیرات لوازم خانگی به عموم افراد ارائه داده می شود. استفاده از ماشین لباسشویی، توانسته به میزان قابل توجهی رفاه زندگی افراد را بهبود ببخشد و به همین دلیل بروز مشکلات فنی برای چنین وسیله‌ای برای خانواده ها حائز اهمیت می باشد. در اولین فرصت تلاش می کنند، نسبت به تعمیر لباسشویی اقدامات لازم را انجام دهند.

مجموعه تعمیر پرشین با در اختیار داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و ماهر، متناسب با برند و مدل محصولات خانگی، خدمات تعمیر لباسشویی را ارائه دهند.

تعمیر لباسشویی با قطعات اورجینال

جهت تعمیر ماشین لباسشویی نیاز به دانش فنی و تجربه است. به همین دلیل برای دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی بایستی به مراکز معتبر و شناخته شده در بازار مراجعه نمائید. با بررسی به موقع ماشین لباسشویی توسط یک متخصص و شناسایی ایردات بوجود آمده، تکنسین مربوطه با استفاده از راهکارهای مناسب، می تواند آسیب و عیوب مربوطه را مرتفع سازد. این چنین هزینه تعمیر لباسشویی نسبت به مواقعی که افراد نسبت بدان سهل انگاری می کنند، کاهش پیدا می کند.

در واقع استفاده از ماشین لباسشویی آسیب دیده می تواند به قسمت های سالم صدمات جدی وارد کند. تخلیه نکردن آب مخزن، قفل نشدن درب، عدم چرخش مخزن داخلی، ایجاد صدای ناهنجار و لرزش های متناوب، عدم شستشوی مناسب البسه و ... برخی از ایراداتی می باشد که ممکن است افراد هنگام کار کردن با این دستگاه با آن روبرو شوند. در چنین مواقعی، قسمت های مختلف ماشین لباسشویی باید توسط یک متخصص مورد بررسی دقیق قرار گیرد، پس از شناسایی صحیح عیوب، می توانند تعمیر لباسشویی را به صورت اصولی انجام دهند.

همواره هزینه تعمیرات لباسشویی بر اساس ایرادات بوجود آمده و همچنین قیمت قطعات و در عین حال هزینه دستمزد تعمیرکار تعیین می گردد. از این رو، به صورت تقریبی می توانید قیمت تعمیر لباسشویی در محل را از طریق تعمیرکاران مرکز تعمیر پرشین بپرسید.

تعمیر لباسشویی همانند هر وسیله برقی نیاز مهارت و دانش تخصصی دارد. همه شما کاربرد ماشین لباسشویی را در منزل خود مشاهده نموده اید و به میزان اهمیت آن در توسعه رفاه زندگی عموم پی برده اید. با توجه به ساختار مکانیکی که اکثر دستگاه های الکترونیکی دارند، تعمیر لباسشویی نیز نیاز به استفاده از ابزارآلات مخصوص و در عین حال دانش کافی دارد. مجموعه تعمیر پرشین متناسب با فعالیتی که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی انجام داده اند، می توانند در مدت زمان کوتاه و دریافت حداقل دستمزد تعمیر لباسشویی در محل را انجام دهند.

اقدام فوری برای تعمیر لباسشویی

با توجه به تعدد قطعاتی که در طراحی دستگاه های لباسشویی استفاده شده است، متناسب با نوع ایرادات بوجود آمده برای چنین وسایل خانگی، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی متفاوت از یکدیگر محاسبه می شود. بنابراین اگر با مشکل و نقص فنی ماشین لباسشویی رو به رو هستید، می توانید از خدمات مراکز تعمیرات لوازم خانگی بهره مند گردید.

ممکن است برخی از مواقع با مشکل صدا و لرزش زیاد در ماشین های لباسشویی رو برو شوید. بروز چنین اتفاقی می تواند به دلایل مختلف صورت گیرد و به همین دلیل در این بخش از مقاله به صورت مختصر به برخی از روش های مرتفع نمودن عیوب و تعمیر لباسشویی می پردازیم که عبارتند از:

  • تنظیم نمودن پایه های ماشین
  • سفت کردن پیچ پایه ها
  • بهره مندی از پایه هایی با پهنای بیشتر
  • استفاده از یک پد اسفنجی در زمان نصب
  • چک کردن وضعیت کمک های ماشین لباسشویی
  • بررسی کیفیت بلبرینگ های به کار رفته

این در حالی است که هنگام استفاده از ماشین لباسشویی ممکن است با ایرادات دیگری همانند خاموش شدن ناگهانی ماشین، کار نکردن پنل کاربری، قفل نشدن درب ماشین، روشن نشدن لباسشویی، عدم تخلیه آب مخزن و ... روبرو شوید که نیازمند به دریافت خدمات تعمیر لباسشویی در محل خواهید بود. بدین ترتیب می توانید با کارشناسان و تکنسین های مجرب ما در مرکز تعمیر پرشین تماس بگیرید.

تعمیر پرشین 

تلفن سراسر تهران   02122941691

تلفن شمال و شمال غرب و شمال شرق      02122941251

تلفن غرب      02144376835

تلفن مرکز      02177625942

تلفن شرق و جنوب     02177413853

تلفن مشاوره      09941256973

واتساپ        09101459274

ایــتا              09941256973

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 285
نمایش همه
علاقه مندی ها ()