در دهه‌ی اخیر، شاهد استفاده از ماشین ظرفشویی در منازل هستیم چون این دستگاه برقی می تواند به بهبود کیفیت زندگی افراد کمک کند. با بکارگیری ماشین ظرفشویی می توان تعداد دفعات شستشوی ظروف با دست را به حداقل رساند. در نتیجه تقاضا برای تعمیر ظرفشویی از سوی مصرف کنندگان بسیار مشاهده می شود. مسائل متعددی وجود دارد که منجربه آسیب دیدگی قسمتی از قطعات ماشین ظرفشویی می شود و کارشناسان فنی ما در مجموعه تعمیر پرشین تلاش نموده‌اند با گردآوری چنین مقالات کوتاهی، شما را با برخی از عیوب رایج و میزان اهمیت دریافت به موقع خدمات تعمیر ظرفشویی در منزل آشنا سازند.

دلایل درخواست تعمیر ظرفشویی

همانطور که می دانید، رعایت یک سری نکات در نگهداری ماشین ظرفشویی به شما کمک می کند که بتوانید برای مدت زمان طولانی‌تر از آن استفاده نمائید، لیکن همواره یک سری عوامل وجود دارد که منجربه نقص فنی این دستگاه می شود. در این صورت هر چه سریع‌تر باید برای تعمیر ظرفشویی اقدام شود تا قطعات سالم نیز دچار آسیب دیدگی نشوند. برای مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد سر و صدای غیر متعارف: چنین اتفاقی، می تواند به دلایل متعددی رخ دهد. به عنوان مثال عدم حفظ تعادل ماشین ظرفشویی و ناهمخوانی پایه های دستگاه می تواند یکی از این عوامل بروز آن محسوب گردد. در عین حال عدم کارکرد فن و همچنین بروز مشکل فنی در موتور نیز می تواند عامل این اتفاق باشد و تکنسین مربوطه متناسب با تخصص خود، اقدام به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی می نماید.
  • عدم تخلیه آب پس از عملیات شستشو: جهت تعمیر ماشین ظرفشویی، می توان به بررسی قسمت تخلیه کننده آب خروجی ماشین پرداخت. ایجاد گرفتگی و مسدود شدن مسیله تخلیه آب، می تواند عامل این مشکل باشد که توسط یک تکنسین مجرب با دقت مرتفع می گردد.

جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر و همچنین دریافت کلیه خدمات  تعمیرات ظرفشویی در محل  می توانید با مرکز تعمیر پرشین تماس بگیرید.

 

تعمیر ظرفشویی نیاز به تخصص دارد و مجموعه تعمیر پرشین با در اختیار داشتن تکنسین و کارشناسان متخصص، قادر به ارائه چنین خدمات تعمیراتی هستند. هنگامی که ماشین ظرفشویی شما با مشکل روبرو می شود، ابتدا تلاش می کنید که خودتان ایراد بوجود آمده را مرتفع نمائید و سپس در صورت لزوم با مراکز تعمیرات لوازم خانگی برای تعمیر ظرفشویی در محل تماس بگیرید.

شناسایی عیوب و تعمیر ظرفشویی

هنگامی که دستگاه برقی شما با مشکل روبرو می شود، احتمالات متعددی وجود دارد که باید توسط تعمیرکار مجرب مورد بررسی قرار گیرد و پس از عیب یابی، بهترین راهکار در نظر گرفته شود. از جمله عیوب رایج و عوامل درخواست تعمیر ظرفشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم نظافت صحیح ظروف: برخی از مواقع، قرار دادن بیش از اندازه ظروف می تواند باعث وقوع این مشکل شود. در عین حال باید وضعیت باز بودن سوراخ های بازوی اسپری چک شود. همچنین باقی مانده‌های غذا باید از روز ظروف پاک شود و از مواد شوینده باکیفیت استفاده نمائید.
  • نشتی آب مخزن ماشین: در فهرست ایرادات و تعمیر ظرفشویی می توانید این اتفاق را مشاهده نمائید. در ابتدا فرد بایستی از بسته بودن درب ماشین اطمینان حاصل کند. همچنین تمیز نمودن سوئیچ شناور با شوینده مناسب نیز راهکار دیگری است که باید انجام بپذیرد. در صورت لزوم برای تعمیر ماشین ظرفشویی باید با مرکز تعمیرات لوازم خانگی مطمئن تماس بگیرید.
  • روشن نشدن ظرفشویی: بروز چنین اتفاقی می تواند مرتبط به اتصالات برقی ماشین ظرفشویی باشد. در واقع بایستی پریز دوشاخه برق مورد بررسی قرار گرفته شود. البته اگر برای مدت زمان طولانی از ماشین استفاده نکرده باشید، بایستی وضعیت موتور توسط تکنسین مجرب چک گردد.

در حالت کلی، اگر ایرادات بوجود آمده برای ماشین ظرفشویی شما با بررسی اولیه مرتفع نشد، باید در اولین فرصت از مراکز معتبر خدمات تعمیر ظرفشویی درخواست کنید. جهت بررسی بیشتر و استعلام هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی می توانید با مرکز تعمیر پرشین در تماس باشید.

تعمیر پرشین 

تلفن سراسر تهران   02122941691

تلفن شمال و شمال غرب و شمال شرق      02122941251

تلفن غرب      02144376835

تلفن مرکز      02177625942

تلفن شرق و جنوب     02177413853

تلفن مشاوره      09941256973

واتساپ        09101459274

ایــتا              09941256973

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 290
نمایش همه
علاقه مندی ها ()