تعمیر اجاق گاز از جمله اقداماتی است که در راستای حفظ و نگهداری از آن توسط افراد متخصص انجام می پذیرد. اتفاقات گوناگون ممکن است رخ دهد که منجربه آسیب دیدگی و نقص فنی قسمتی از اجاق گاز گردد و به همین دلیل مالکین تلاش می کنند به دنبال تعمیر اجاق گاز بی‌افتند. در همین راستا، در این مقاله به صورت مختصر اشاره کوتاه به معرفی عیوب و همچنین   تعمیر اجاق گاز  داشته باشیم. مجموعه تعمیر پرشین متشکل از تیم تعمیرکار حرفه‌ای هستند که قابلیت سرویس و تعمیر اجاق گاز در برند و مدل های متنوع را در محل دارند.

دلایل درخواست تعمیر اجاق گاز

اجاق گاز از جمله لوازم خانگی پرکاربرد است که امکان زندگی کردن بدون آن برای افراد دشوار خواهد بود. در نتیجه هنگام مواجه شدن با هر کدام از ایرادات زیر، فرد بایستی در اولین فرصت نسبت به تعمیر اجاق گاز در محل اقدام کند. در اینجا به برخی از عیوب رایج انواع اجاق گاز می پردازیم تا زودتر آنها را شناسایی نموده و سپس نسبت به سرویس و تعمیر اجاق گاز اقدام نمایند که عبارتند از:

  • روشن نماندن اجاق گاز
  • خاموش شدن پیلوت
  • خراب شدن فندک ها
  • دود کردن شعله ها
  • ایجاد نشتی در شعله های گاز
  • انسداد مشعل ها با مواد غذایی
  • شکستگی شیشه های اجاق گاز
  • روشن نشدن شعله های اجاق گاز
  • زرد سوختن شعله های اجاق گاز
  • یکنواخت نبودن شعله های اجاق گاز

هر کدام از این عیوب اجاق گاز، ممکن است به دلایل مختلف اتفاق افتاده باشد. در نتیجه یک متخصص تعمیرکار پس از بررسی قسمت های مختلف دستگاه، می تواند با تشخیص نوع ایراد بوجود آمده، در مدت زمان کوتاه نسبت به تعمیر اجاق گاز اقدام نماید. این چنین از طریق مرکز تعمیر پرشین می توانید کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی منجمله تعمیر اجاق گاز را با حداقل دستمزد دریافت نمائید.

تعمیرات اجاق گاز  یکی دیگر از خدماتی است که می توانید توسط مجموعه تعمیر پرشین دریافت نمائید. عوامل متعددی وجود دارد که منجربه از کار افتادگی بخشی از اجاق گاز می شود. این چنین متناسب با ایرادی که برای وسیله شما رخ داده است، باید هر چه زودتر برای تعمیر اجاق گاز در محل اقدام نمود چون اکثر دستگاه های اجاق گاز دارای ابعاد بزرگ هستند و یا جدا کردن آن از کابینت کار دشواری است. در نتیجه می توانید خدمات تعمیر اجاق گاز در محل را درخواست داشته باشید.

ارائه خدمات سرویس و تعمیر اجاق گاز

به عنوان مثال ممکن است برخی از شعله های اجاق گاز به رنگ زرد بسوزد، یکنواخت نباشد و دود تولید کند. در این صورت متناسب با مشکل بوجود آمده، می توانید درخواست تعمیرات اجاق گاز را در محل داشته باشید. تنظیم نمودن میزان هوای خروجی از سوراخ های پخش کن و یا ژیگلور برخی از موارد مهمی هستند که توسط یک تعمیرکار متخصص مورد بررسی دقیق قرار گرفته می شوند.

شکستن شیشه درب اجاق گاز، مسدود شدن اجاق ها، ایجاد نشتی گاز، خاموش شدن ناگهانی پیلوت، نچرخیدن قسمت جوجه گردان، کار نکردن فندک ها و ... از دیگر عیوبی هستند که هنگام کار کردن با اجاق گاز با آنها روبرو شوید. با توجه به تنوع مدل و برندهای اجاق گاز، ممکن است ساختار بدنه این دستگاه با یکدیگر تفاوت داشته باشند. بنابراین، یک تکنسین و تعمیرکار بایستی آگاهی مکفی نسبت بدان داشته باشد. به صورت اصولی قادر به شناسایی عیب و در نهایت تعمیر اجاق گاز خواهد بود.

در حال حاضر، کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز در محل را می توانید از طریق مرکز تعمیر پرشین دریافت نمائید. با کسب آگاهی از چنین موضوعات مهمی، بدون دغدغه می توانید با صرف حداقل هزینه، خدمات تخصصی مرتبط به تعمیرات لوازم خانگی را دریافت کنید.

 

تلفن سراسر تهران   02122941691

تلفن شمال و شمال غرب و شمال شرق      02122941251

تلفن غرب      02144376835

تلفن مرکز      02177625942

تلفن شرق و جنوب     02177413853

تلفن مشاوره      09941256973

واتساپ        09101459274

ایــتا              09941256973

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 269
نمایش همه
علاقه مندی ها ()