تعمیر ظرفشویی را بایستی متناسب با نوع برند و مدل دستگاه انجام داد. انواع برند خارجی ماشین ظرفشویی عبارتند از: بوش، ال‌جی، سامسونگ، مایلستون، فیشر پایکل، ویرپول و ... اشاره نمود. با توجه به طراحی خاص بدنه و همچنین قطعات الکترونیکی و مکانیکی آنها، عیب یابی و تعمیر ظرفشویی  مستلزم تخصص و در عین حال تجربه دارد. مجموعه تعمیر پرشین سال های متوالی است که تجربه خدمات تعمیرات لوازم خانگی دارند، با گذشت زمان توانستند تعدد خدمات خود را گسترش دهند و شرایط را برای سرویس و تعمیر ظرفشویی در محل مهیا سازند.  

دلایل درخواست تعمیر ظرفشویی

ساختار مکانیکی این دستگاه بر اثر حوادث گوناگونی ممکن است دچار نقص فنی گردد. برخی از دلایل درخواست تعمیر ظرفشویی عبارتند از:

  • عدم شستشو درست: اگر ماشین ظرفشویی به درستی ظرف ‌ها را شستشو نکند و روی آن ‌ها لکه‌های زرد یا کثیفی باقی بماند، احتمالاً نیاز به بررسی و دریافت خدمات تعمیر ظرفشویی دارد.
  • صدای زیاد: وجود صداهای نامعمول و زیاد در هنگام کارکرد ماشین نشان از وجود مشکلات در قطعات داخلی ماشین است.
  • خطای الکتریکی یا الکترونیکی: ممکن است ماشین ظرفشویی به دلایل الکتریکی یا الکترونیکی به درستی کار نکند و نیاز به تعمیر داشته باشد.
  • خرابی قطعات: خرابی و یا فرسودگی قطعات داخلی ماشین ظرفشویی نیز ممکن است باعث آسیب دیدگی برخی از قسمت های آن گردد. در این صورت نیاز به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی می باشد.

به طور کلی، هرگونه عدم عملکرد صحیح، صدای نامعمول، نشت آب، چراغ ‌های خطای الکترونیک، گرم شدن غیرعادی و ... ممکن است نشان دهنده نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی باشد. به طور کلی، یک تعمیرکار بایستی از عملکرد صحیح ماشین ظرفشویی شما اطمینان حاصل کند. مرکز تعمیر پرشین از جمله مراکز باسابقه در عرصۀ ارائه خدمات تعمیر لوازم برقی، قادر به انواع عیب یابی و تعمیرات انواع ظرفشویی در محل، با دریافت حداقل دستمزد می باشند. جهت کسب هر گونه اطلاعات و دریافت خدمات مرتبط می توانید با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی به دلایل مختلفی درخواست می شود چون عوامل متعددی باعث خراب شدن این وسیله برقی می گردد که عبارتند از:

  • بوی نامطبوع: اگر هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی بوهای نامطبوع و غیرعادی حس کنید، این ممکن است به دلیل عدم عملکرد صحیح شستشوی ظروف باشد.
  • ایجاد صدای ناهنجار: برخی از مشکلات الکترونیکی در دستگاه ممکن است باعث وقوع چنین اتفاقی گردد و فرد درخواست سرویس و تعمیر ظرفشویی در محل دارد.
  • ایمنی: در برخی موارد، تعمیر ماشین ظرفشویی برای حفظ ایمنی شما و خانواده‌تان ضروری است، زیرا مشکلات فنی این دستگاه الکتریکی می‌توانند منجر به حوادثی شود.

مجموعه تعمیر پرشین به دلیل داشتن سابقه طولانی در ارائه خدمات تعمیرات لوازم برقی آشپزخانه، قابلیت انجام نصب، سرویس و همچنین تعمیر ظرفشویی در محل را دارند.

مراحل تعمیر ظرفشویی  

ماشین های ظرفشویی، دستگاه های حساس هستند که ممکن است به علت استفاده مداوم یا عوامل دیگر دچار مشکلات فنی شوند. در ادامه چند مرحله برای عیب‌یابی و تعمیر ظرفشویی آورده شده است:

بررسی اتصالات: ابتدا اتصالات ماشین ظرفشویی را بررسی کنید و اطمینان حاصل نمائید که همه کابل ‌ها به درستی وصل شده ‌اند و هیچ قطعی در آنها وجود ندارد.

تست با دستگاه ‌های دیگر: اگر دستگاه شما کار نمی ‌کند، آن را با کابل و رابط دیگری تست کنید تا مشخص شود آیا مشکل از ماشین ظرفشویی شما است یا کابل محافظ دستگاه. سپس می توانید نسبت به دریافت خدمات تعمیر ظرفشویی اقدام کنید.

جایگزاری درست ظروف: متناسب با ظرفیت ماشین ظرفشویی بایستی ظروف را در محل های مناسب خود قرار دهید تا به درستی عملیات شستشو انجام شود.

 بهتر است ماشین ظرفشویی را به یک تعمیرکار حرفه‌ای بسپارید تا عیب یابی و تعمیرات لازم به صورت اصولی انجام شود و به نحوی بر آسیب دیدگی دستگاه افزوده نگردد. با در نظر گرفتن مراحل مذکور، ممکن است بتوانید مشکل ماشین ظرفشویی خود را شناسایی و رفع کنید. اگر باز هم مشکل پابرجا بماند، بهتر است با تعمیرکاران مجرب منجمله مرکز تعمیر پرشین تماس بگیرید.

تعمیر پرشین 

تلفن سراسر تهران   02122941691

تلفن شمال و شمال غرب و شمال شرق      02122941251

تلفن غرب      02144376835

تلفن مرکز      02177625942

تلفن شرق و جنوب     02177413853

تلفن مشاوره      09941256973

واتساپ        09101459274

ایــتا              09941256973

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 362
نمایش همه
علاقه مندی ها ()