تعمیر ظرفشویی یک نیاز و تقاضای خدماتی است که مالکین ماشین ظرفشویی هنگامی که با مشکل و نقص فنی آن روبرو می شوند، از مراکز تعمیرات لوازم خانگی درخواست می کنند.

مجموعه تعمیر پرشین به اقتضای نوع فعالیتی که انجام می دهند، متشکل از نیروی تعمیرکار مجرب و حرفه ای هستند که توانایی و تخصص کافی نسبت به تعمیر ظرفشویی  در محل، متناسب با برندهای خارجی و ایرانی را دارند.    

عیب یابی و تعمیر ظرفشویی در محل شما

عیوب رایج ماشین ظرفشویی ممکن است شامل موارد زیر باشند، که باعث درخواست خدمات از سوی مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی می گردد:

  • شستشوی ناقص ظروف: ممکن است به دلیل لوله‌های مسدود، فیلترهای کثیف یا مشکلات در پمپ‌ها باشد.
  • خروج آب ناقص یا عدم خروج آب: لوله‌های خورده، شیر آب بسته، یا مشکلات در پمپ آب می توانند عامل این اتفاق باشد و در این صورت نیاز به بررسی و تعمیر ماشین ظرفشویی است.
  • تولید صداهای ناهنجار از ماشین ظرفشویی: صداهای غیرعادی ممکن است به دلیل برخورد قطعات داخلی، پمپ‌های داغ یا سایر قطعات باشد.
  • عدم حلالیت صابون: بروز مشکلاتی در محفظه صابون، فیلترهای کثیف یا دمای آب نامناسب می تواند منحربه این اتفاق می گردد.
  • خطاهای الکتریکی یا الکترونیکی: برخی از خطاهای الکترونیکی باعث از کار افتادن ماشین ظرفشویی می شود. هنگام مواجه شدن با چنین اتفاقی، بایستی نسبت به تعمیر ظرفشویی و عیب یابی آن اقدام نمائید.
  • مشکلات در سیستم خودکار: برخی از مواقع سنسورها، کنترلر‌های الکترونیکی یا سیستم خودکار ماشین ظرفشویی دچار مشکل می شوند که نیاز به رسیدگی دقیق توسط یک تعمیرکار مجرب دارد.

برای رفع این عیوب، بهتر است یک تعمیرکار حرفه‌ای و ماهر وسیلۀ شما را با دقت بررسی کند، تا در نهایت بتوانند مشکلات بوجود آمده را تعمیر کنند. جهت دریافت خدمات تخصصی تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در محل شما می توانید با مرکز تعمیر پرشین تماس بگیرید.

با توجه به گسترش کاربرد ماشین ظرفشویی توسط افراد مختلف، به تناسب آن، شاهد درخواست خدمات تعمیر ظرفشویی هستیم. با توجه به ساختار مکانیکی و الکترونیکی که ماشین ظرفشویی دارد، اتفاقات گوناگون می تواند منجربه آسیب دیدگی و نقص فنی این وسیلۀ برقی گردد. در این صورت بایستی دستگاه توسط یک تعمیرکار مجرب مورد بررسی دقیق قرار گرفته شود و پس از عیب یابی نسبت به تعمیر ظرفشویی در محل اقدام اساسی صورت بپذیرد. مجموعه تعمیر پرشین دارای سابقه‌ی طولانی در زمینه خدمات تعمیرات لوازم برقی خانگی می باشند. با بهره‌گیری از مهندسین تعمیرکار مجرب، توانایی لازم برای ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در محل مهیا می باشد.

ارائه خدمات حرفه ای تعمیر ظرفشویی

ماشین ظرفشویی بر اساس نوع و برند در مدل‌های متفاوت تولید شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته می شوند. در نتیجه هنگامی که چنین دستگاهی با نقص و مشکل فنی روبرو می شود، نیاز به دانش تخصصی است که بتوانند شناسایی عیوب را در مدت زمان اندک انجام دهند. علاوه بر آنکه در روند برخی از مراحل تعمیر ظرفشویی، می تواند تأثیرگذار باشد. برخی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی عبارتند از:

  • تولید بوی نامطبوع: بوهای نامطبوع از ماشین ظرفشویی ممکن است به دلیل رسوبات و کثافت درون ماشین ظرفشویی یا لوله‌های آب باشد.
  • خشک نکردن ظروف: بروز مشکلات در سیستم خشک کننده یا دمای نامناسب در داخل ماشین، مواردی هستند که می تواند منجربه وقوع چنین ایرادی گردد. در این صورت نیاز به بررسی بیشتر و تعمیر ظرفشویی می باشد.
  • نشت آب از مخزن: نشت آب از مخزن ماشین ظرفشویی ممکن است به دلیل لوله‌های خورده، سیستم تخلیه آب نامناسب یا درزهای ناقص باشد.
  • مشکلات در درب و قفل: گاهی اوقات ممکن است درب‌های ماشین دچار مشکلات می‌شوند که باعث عدم عملکرد صحیح و همچنین بسته شدن ماشین می‌شود، که نیاز به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی است.

تعمیر پرشین 

تلفن سراسر تهران   02122941691

تلفن شمال و شمال غرب و شمال شرق      02122941251

تلفن غرب      02144376835

تلفن مرکز      02177625942

تلفن شرق و جنوب     02177413853

تلفن مشاوره      09941256973

واتساپ        09101459274

ایــتا              09941256973

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 122
نمایش همه
علاقه مندی ها ()