تعمیر لباسشویی از سوی بسیاری افراد درخواست می شود چون این نوع ماشین جزء یکی از لوازم پرکاربرد آشپزخانه محسوب می گردد. ماشین لباسشویی یک وسیله کاربردی برای شستشوی لباس ها می باشد و امروزه اکثر خانواده ها دارای این وسیله در محیط آشپزخانه هستند. به دلیل ساختار الکتریکی و مکانیکی ماشین لباسشویی، عوامل متعددی در خرابی و آسیب دیدگی آن می تواند تأثیرگذار باشد که در ادامۀ پست توسط پرسنل مجموعه تعمیر پرشین گردآوری شده‌اند، تا بدین وسیله هنگام مشاهده‌ی هر کدام از آنها، نسبت به درخواست   تعمیر لباسشویی  در محل تعجیل نمائید.

مشکلات رایج و دلایل تعمیر لباسشویی

ماشین لباسشویی ممکن است با مشکلات مختلفی روبرو شود. برخی از مشکلات عمده‌ای که ممکن است در ماشین لباسشویی ‌ها به وجود بیاید عبارتند از:

  • عدم چرخش یا چرخش نادرست: این مشکل ممکن است به دلیل خرابی موتور یا سیستم چرخاندن باشد و موجب عدم توانایی ماشین لباسشویی در انجام عمل شستشو مطلوب می‌شود.
  • نشت آب: نشت آب از ماشین لباسشویی، به دلیل خرابی برخی از لوله‌ها، شیرآلات یا سیستم تخلیه باشد.
  • عدم تخلیه آب: اگر ماشین لباسشویی قادر به تخلیه آب پس از شستشو نمی‌باشد، ممکن است ناشی از خرابی پمپ تخلیه یا لوله ‌های تخلیه باشد و افراد بایستی از خدمات مراکز تعمیر لباسشویی بهره مند گردند.
  • صدای زیاد: تولید صدای زیاد و ناهنجار در هنگام عملکرد ماشین لباسشویی ممکن است به خاطر خرابی در بلبرینگ‌ها، سیستم چرخاندن یا سایر قطعات باشد.
  • خطای الکتریکی: خطای الکتریکی به دلیل خرابی در قطعات الکتریکی، سیم‌ها، سوئیچ‌ها و ... است و بایستی نسبت به  تعمیر ماشین لباسشویی اقدام نمود.

به طور کلی، هر گونه عدم عملکرد صحیح و مشکلات زیرساختاری یا الکتریکی ممکن است نشان دهنده نیاز به بررسی توسط یک فرد متخصص دارد. مرکز تعمیر پرشین دارای تعمیرکاران حرفه‌ای است که قابلیت تعمیر لباسشویی در مدل و برندهای مختلف را دارند. همواره با ارائه بهترین خدمات و سرویس دهی به مشتریان، رضایت‌مندی آنان را جلب نموده‌اند.

 

تعمیر لباسشویی تنها توسط برخی از مراکز تعمیراتی که دارای متخصص در این حوزه هستند، به متقاضیان ارائه داده می شود. با توجه به گستردگی کاربرد ماشین لباسشویی، عوامل متعددی وجود دارد که باعث خرابی این دستگاه می گردد و افراد به منظور مرتفع نمودن ایرادات بوجود آمده خواستار دریافت خدمات تعمیر لباسشویی در محل هستند. مجموعه تعمیر پرشین نیز از سابقۀ طولانی و درخشان در حوزۀ تعمیرات لوازم خانگی برخوردار هستند و می توانند تعمیر ماشین لباسشویی در برندهای متفاوت به صورت تضمینی با تعویض قطعات اورجینال انجام دهند.

دلایل درخواست تعمیر لباسشویی

افراد ممکن است نیاز به تعمیر لباسشویی در محل داشته باشند، اگر علایم زیر را مشاهده کنند:

  • عدم انجام عملکرد صحیح شستشو: اگر ماشین لباسشویی قادر به انجام صحیح عمل شستشو نباشد و لباس‌ها هنوز کثیف باقی بماند، این یک علامتی است که به شما اعلام می کند که نسبت به تعمیر لباسشویی اقدام کنید.
  • نشت آب مخزن لباسشویی: اگر آب از مخزن ماشین لباسشویی نشت کند، می تواند باعث خرابی دستگاه‌های الکتریکی شود. در این صورت هر چه سریع تر از خدمات مراکز تعمیر ماشین لباسشویی بایستی بهره مند گردید.
  • ایجاد صداهای غیرطبیعی: صداهای غیرطبیعی مانند صدای زنگوله، صدای ساییدن قطعات یا صدای نادرست در هنگام عملکرد ماشین لباسشویی نشان دهنده وجود مشکل است و بررسی دستگاه توسط یک تعمیرکار مجرب ضرورت دارد.
  • خطای الکتریکی: هر گونه خطای الکتریکی، آسیب دیدگی قطعات الکتریکی یا عملکرد نادرست در کنترلر‌های الکترونیک نشان‌دهنده نیاز به تعمیرات الکتریکی ماشین لباسشویی است.
  • بوی نامطبوع: تولید بوهای نامطبوع یا بوهای سوختگی از ماشین لباسشویی نیز نشان دهنده وجود مشکلات در سیستم چرخاندن یا سایر قطعات مکانیکی باشد.

هر گونه علائمی که نشان‌دهنده خرابی ماشین لباسشویی باشد نیاز به رسیدگی و بررسی دقیق توسط یک تعمیرکار متخصص دارد چون عدم توجه به این موضوع مهم می تواند به قطعات سالم نیز صدمات بیشتر وارد کند. هم اکنون جهت دریافت کلیۀ خدمات تعمیر لباسشویی و سایر لوازم برقی خانگی می توانید با مرکز تعمیر پرشین تماس بگیرید.

تعمیر پرشین 

تلفن سراسر تهران   02122941691

تلفن شمال و شمال غرب و شمال شرق      02122941251

تلفن غرب      02144376835

تلفن مرکز      02177625942

تلفن شرق و جنوب     02177413853

تلفن مشاوره      09941256973

واتساپ        09101459274

ایــتا              09941256973

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 120
نمایش همه
علاقه مندی ها ()