اجاق گاز از مهم ترین لوازم هر آشپزخانه به شمار می رود چون بدون آن امکان هیچ گونه پخت و پز وجود نخواهد داشت. با پیشرفت تکنولوژی، تولید کنندگان لوازم خانگی توانسته اند اجاق گاز را در مدل های متنوع تولید و روانۀ بازار نمایند. در نتیجه تعمیر اجاق گاز نیاز به تخصص دارد و تعمیرکاران آگاه به ساختار مکانیکی اجاق گاز، می توانند به سهولت عیب یابی و تعمیر اجاق گاز را انجام دهند. بدیهی است، یکی از دغدغه های بانوان که بیشتر مشغول به آشپزی کردن هستند، مرتبط به خرابی اجاق گاز و فرگاز می باشد. در همین راستا، مجموعه تعمیر پرشین در لیست خدمات خود، قادر به انجام تعمیر اجاق گاز در برند های مختلف می باشند.

دلایل رایج درخواست تعمیر اجاق گاز

در حالت کلی، اگر به موقع اقدام به تعمیر اجاق گاز و یا رفع عیوب آن نمائید، می تواند خسارت وارده به آن را بیشتر نماید. بنابراین در اولین فرصت بایستی نسبت به عیب یابی و تعمیر اجاق گاز اقدام نمائید. برخی از خرابی ها و عیوب رایج اجاق گاز شامل موارد ذیل می شوند :

 • نشتی گاز
 • نرسیدن گاز به شعله
 • خوب نسوختن شعله
 • دمای ناپایدار فر گاز
 • شکستن درب فرگاز
 • نارنجی سوختن شعله گاز
 • خراب شدن فندک اجاق گاز
 • ایجاد دود توسط اجاق گاز
 • ایجاد اتصالی و برق گرفتگی
 • نداشتن شعله و حرارت فر گاز
 • ایجاد صدای بیش از اندازه و غیر متعارف
 • و ...

لازم به ذکر است که هر کدام از موارد مذکور به دلایل مختلف ممکن است رخ دهد و به همین دلیل یک تعمیرکار مجرب، با دانش کافی قادر به شناسایی عیوب بوجود آمده خواهد بود و به سهولت قادر به  تعمیرات اجاق گاز  رومیزی، اجاق گاز فردار، اجاق گاز حرارتی و ... می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به چگونگی محاسبه هزینه تعمیر اجاق گاز در محل می توانید با مرکز تعمیر پرشین  تماس حاصل فرمائید.

تعمیر اجاق گاز با استفاده از ابزارآلات مخصوص انجام می پذیرد. به طور کلی، فردی که قصد عیب یابی و تعمیر اجاق گاز را دارد، بایستی آشنایی کافی با ساختار مکانیکی آن داشته باشد تا به سادگی بتواند نقص فنی بوجود آمده را مرتفع سازد. عوامل متعددی همچون خوب نسوختن شعله ها، تولید دود توسط اجاق گاز، خراب شدن فندک، نرسیدن گاز به شعله، نشتی گاز، روشن نشدن مشعل، دمای ناپایدار فر گاز، پخت غیر یکنواخت فر گاز، اتصالی برق و ... باعث می گردد تا فرد با مراکز تعمیر اجاق گاز تماس حاصل فرمایند. البته بایستی توجه داشته باشند که با نمایندگی های معتبر همچون  مجموعه تعمیر پرشین تماس حاصل نمایند.

تعمیر اجاق گاز به صورت اصولی

این مجموعۀ معتبر چندین سال است که توانسته اند سطح فعالیت خود را گسترش دهند، این چنین قادر به عیب یابی و تعمیر انواع اجاق گاز علاوه بر تعمیرات لوازم برقی آشپزخانه می باشند. بدین ترتیب متناسب با مدل و برند اجاق گاز، می توانید خدمات تعمیر اجاق گاز را از مراکز تعمیرات لوازم خانگی دریافت نمائید. پارگی شلنگ یا شل شدن بست که جهت اتصال شلنگ ها به گاز صورت گرفته باشد، می تواند منجربه نشتی گاز گردد. بنابراین یک تعمیرکار، با آگاهی و دانش کافی نسبت به چنین موضوعی، می تواند نسبت به تعمیر اجاق گاز اقدام نماید.

لازم به ذکر است که زمانی که متوجه روشن نشدن مشعل اجاق گاز می شوید، بایستی قسمت های مختلف این وسیله توسط یک فرد متخصص مورد بررسی قرار گرفته شود. در واقع بایستی از تعمیر بودن سر شعله ها و پایه اصلی اطمینان حاصل نمایند. همچنین نسبت به عدم مسدود بودن مسیر جریان گاز اطمینان پیدا کنند. جهت تعمیر اجاق گاز در محل می توانید با راه های ارتباطی با ما تماس حاصل فرمائید. مرکز تعمیر پرشین به عنوان یکی از مراکز معتبر و شناخته شده در حوزۀ تعمیرات لوازم برقی آشپزخانه در حال فعالیت می باشند.

تعمیر پرشین 

تلفن سراسر تهران   02122941691

تلفن شمال و شمال غرب و شمال شرق      02122941251

تلفن غرب      02144376835

تلفن مرکز      02177625942

تلفن شرق و جنوب     02177413853

تلفن مشاوره      09941256973

واتساپ        09101459274

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 264
نمایش همه
علاقه مندی ها ()