در حال حاضر اکثر افراد دارای ماشین ظرفشویی در مدل و برندهای متفاوت هستند. از آنجایی که ساختار ماشین ظرفشویی نیز شامل قطعات مکانیکی و الکترونیکی می باشد، به دلایل مختلفی ممکن است دچار مشکلاتی گردد. در این صورت نیاز به بررسی بیشتر دستگاه است، تا بتوان تعمیر ظرفشویی را به درستی انجام دارد و به نوعی مشکلات و نقص فنی آن را مرتفع نمود. بهتر است در این مقاله با برخی از رایج ترین عیوب و عواملی که افراد بیشتر خواستار  تعمیر ظرفشویی  هستند، آشنا شوید. تهیۀ چنین مقالاتی توسط تیم مجرب تکنسین های مجموعه تعمیر پرشین، به شما کمک می کند که بتوانید با تشخیص به موقع، مانع از گسترش صدمات وارده به ماشین ظرفشویی شوید.

تعمیر ظرفشویی با حداقل دستمزد

تمیز نشدن ظرف ها، نشت آب در ماشین ظرفشویی، خشک نشدن ظروف، تولید بوی نامطبوع، روشن نشدن ماشین، عدم تخلیۀ به موقع ماشین، ماندن لکه بر روی ظروف، ایجاد سر و صدای بالا، داشتن لرزش های متناوب، عدم استفادۀ مناسب از مواد شوینده و باقی ماندن پودر، طولانی شدن پروسۀ شست و شو و ... تنها برخی از مشکلات رایجی است که افراد هنگام روبرو شدن با آنها، درخواست تعمیر ظرفشویی و سرویس آن را دارند.

هر کدام از عیوب مذکور، توسط یک تکنسین مجرب قابل شناسایی و تعمیر می باشد. بنابراین هزینۀ تعمیر ظرفشویی بر اساس نوع عیوب و هزینۀ ایاب و ذهاب تعیین می گردد. در واقع اکثر مواقع، افراد خواستار  تعمیرات ظرفشویی در محل هستند چون امکان جابجایی ماشین ظرفشویی وجود ندارد و به نوعی هزینه بر است. بنابراین در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر ظرفشویی و سرویس، بایستی هزینۀ رفت و برگشت تکنسین به محل را محاسبه نمائید. از آنجایی که لوازم خانگی برقی توانسته رفاه زندگی افراد را نسبت به گذشته بهبود ببخشد. بنابراین بایستی در اولین فرصت نسبت به مرتفع نمودن ایرادات و تعمیر ماشین ظرفشویی از طریق مرکز تعمیر پرشین اقدام نمائید.

تعمیر ظرفشویی نیاز به ابزارآلات مخصوص و همچنین تکنسین مجرب دارد. از جمله عیوب رایج ماشین ظرفشویی می توان به عدم تمیز کردن کلیۀ ظروف اشاره نمود. پس از اتمام کار ظرفشویی ممکن است با ظروف کثیف روبرو شوید. عواملی همچون پر کردن بیش از اندازه ظروف، عدم قرارگیری نادرست ظروف و به نوع ایجاد مانع برای چرخش آبپاش، خرابی واشر و عدم تمیز کردن ظروف منجر به این مشکل می گردد. بنابراین در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر ظرفشویی بایستی اطلاعات دقیق از نوع ایراد بوجود آمده برای ماشین به تکنسین ارائه دهید.

تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی

مجموعه تعمیر پرشین چندین سال است که بر روی خدمات تعمیرات لوازم خانگی متمرکز هستند. بنابراین مبتنی بر نیاز متقاضیان، قادر به ارائه خدمات سرویس و تعمیر ظرفشویی در محل می باشند. از دیگر عیوب رایج ماشین های ظرفشویی می توان به نشت آب اشاره نمود. این اتفاق، می تواند بر اثر شل بودن واشر و ایجاد درز در قسمت درب ماشین ظرفشویی رخ دهد. از این رو یک تکنسین به بررسی قسمت های مختلف درب ماشین ظرفشویی می پردازد و سپس نسبت به تعمیر ظرفشویی اقدام می نماید.

خشک نشدن ظروف نیز می تواند یکی دیگر از عیوب ماشین ظرفشویی به شمار رود و عمدتاً افراد را دچار مشکل می نماید. در این صورت ممکن است قطعه ای که وظیفۀ خشک کردن ظروف را داشته باشد، دچار مشکل شود. در واقع تعمیرکار هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی وضعیت سالم بودن المنت حرارتی، ترموستات و دیسپنسر را چک می کند. در حالت کلی، تعمیر ظرفشویی متناسب با نوع ایرادی که ممکن است داشته باشد، زمان بر خواهد بود که البته تعمیرکاران متخصص مرکز تعمیر پرشین در کوتاه ترین زمان ممکن قادر به شناسایی و سپس مرتفع نمودن ایرادات ماشین ظرفشویی در محل خواهند بود.

تلفن سراسر تهران   02122941691

تلفن شمال و شمال غرب و شمال شرق      02122941251

تلفن غرب      02144376835

تلفن مرکز      02177625942

تلفن شرق و جنوب     02177413853

تلفن مشاوره      09941256973

واتساپ        09101459274

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 23
نمایش همه
علاقه مندی ها ()