به طور کلی، تعمیر لباسشویی به صورت گام به گام توسط افراد متخصص انجام می پذیرد. امروزه عموم افراد دارای ماشین لباسشویی هستند چون با استفاده از آن، به سهولت می توانند البسه را در مدت زمان کوتاه شستشو نمایند. هنگام درخواست خدمات  تعمیر لباسشویی بایستی از مدل و برند ماشین لباسشویی اطلاعات جامع کسب نمائید.

سرویس و تعمیر لباسشویی

هم اکنون از طریق مجموعه تعمیر پرشین می توانید کلیۀ خدمات مرتبط به تعمیر لباسشویی سامسونگ، ال جی، دوو، اسنوا، جی پلاس، جنرال الکتریک، پاکشوما و ... را دریافت نمائید. با ما همراه باشید و در انتهای پست، اگر پرسشی در خصوص چگونگی دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی منجمله تعمیر ماشین لباسشویی دارید، می توانید به صورت آنلاین و غیر حضوری با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از جمله عیوب رایج ماشین لباسشویی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • روشن نشدن لباسشویی
 • عدم تخلیۀ ماشین لباسشویی
 • تمیز نشستن ماشین لباسشویی
 • ایجاد بوی نامطبوع برای ماشین
 • عدم عملکرد دور تند لباسشویی
 • متوقف نشدن ماشین لباسشویی
 • عدم چرخش مخزن داخل ماشین
 • ایجاد لرزش و حرکت زیاد برای ماشین
 • ایجاد اتصالی و برق داشته بدنۀ ماشین
 • نشتی آب از خروجی درب ماشین لباسشویی
 • و ...

هر کدام از موارد مذکور نیاز به بررسی بیشتر دارند و بدین ترتیب بایستی توسط یک تکنسین حرفه ای تعمیر ماشین لباسشویی به صورت اصولی انجام بپذیرد. بسیاری از افراد برخی از مواقع که ممکن است با مشکل و نقص فنی این وسیلۀ برقی روبرو می شوند، می توانند درخواست تعمیرات لباسشویی در محل داشته باشند. به طور کلی، هزینه تعمیر لباسشویی بر اساس نوع ایراد بوجود آمده و نوع قطعاتی که بایستی مورد تعویض قرار گرفته شوند، تعیین می گردد. البته هزینۀ رفت و برگشت تکنسین نیز بر روی قیمت تعمیر لباسشویی تأثیرگذار می باشد.

تعمیر لباسشویی توسط افراد متخصص بایستی انجام بپذیرد. در واقع اگر از آن دسته افرادی هستید که جدیداً با مشکل و نقص فنی برای ماشین لباسشویی رو برو شده اید، می توانید از تخصص تکنسین های مجرب مجموعه تعمیر پرشین بهره مند گردید. نکات متعددی در خصوص چگونگی ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی وجود دارد که آگاهی داشتن نسبت به آنها، به شما کمک می کند که بتوانید با شناسایی آنها، راحت تر اقدام به شناسایی عیوب و سپس درخواست تعمیر لباسشویی از مراکز معتبر داشته باشید.

تعمیر لباسشویی توسط افراد متخصص

با مشاهدۀ مشکلاتی همچون گرم نبودن آب، خشک نکردن البسه، قفل نشدن درب لباسشویی، کار نکردن ماشین پس از پروسۀ آبگیری، ایجاد لرزش و حرکت برای ماشین، تولید صدای بیش از اندازه در زمان خشک کردن لباس، سوختن برد ماشین، از کار افتادن دکمه ها، نچرخیدن مخزن داخلی ماشین، نشتی و خروج آب از درب ماشین لباسشویی، بسته نشدن درب ماشین و ... بایستی هر چه سریع تر نسبت به مرتفع نمودن آنها، اقدام نمائید. در این صورت بایستی درخواست تعمیر لباسشویی در محل از مراکز تعمیرات لوازم خانگی داشته باشید.

با توجه به مطالب مذکور، ممکن است برخی از روند تعمیر ماشین لباسشویی در برندهای متفاوت، نسبت به یکدیگر تفاوت داشته باشند. بدین ترتیب بایستی در زمان تماس با مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی، مدل و برند لباسشویی را در کنار نوع ایراد بوجود آمده برای دستگاهتان مشخص نمائید. در اینجا تلاش نمودیم، برخی از مشکلات شایع بوجود آمده برای ماشین لباسشویی را مرتفع سازیم. با توجه به اینکه برخی از مواقع، ممکن است عیوب بوجود آمده برای ماشین لباسشویی را مرتفع نمایند ولی بر این موضوع مهم تأکید داریم، بایستی جهت مرتفع نمودن ایرادات بوجود آمده برای ماشین لباسشویی از مراکز تعمیرات معتبر، درخواست برای تعمیر لباسشویی در محل را داشته باشید. بی توجه نسبت به چنین موضوعات مهمی می تواند عواقب ناخوشایند به دنبال داشته باشد و صدمات بیشتری به ماشین لباسشویی شما وارد کند.

مرکز تعمیر پرشین 

تلفن سراسر تهران   02122941691

تلفن شمال و شمال غرب و شمال شرق      02122941251

تلفن غرب      02144376835

تلفن مرکز      02177625942

تلفن شرق و جنوب     02177413853

تلفن مشاوره      09941256973

واتساپ        09101459274

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 78
نمایش همه
علاقه مندی ها ()