اجاق گاز یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه محسوب می گردد که نقش اساسی در روند تهیه و پخت غذا دارد. برخی از مواقع ممکن است اجاق گاز شما خراب شود و به نوعی ایراد فنی پیدا کند، در این صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر اجاق گاز خواهید داشت. از آنجایی که اجاق گازهای مدل قدیمی سنگین و دارای ابعاد بزرگ هستند، امکان جابجایی آنها برای افراد به سهولت قابل انجام نمی باشد. بنابراین می توانید درخواست خدمات  تعمیر اجاق گاز در محل را داشته باشید. جهت دریافت کلیۀ خدمات مرتبط به امور تعمیر اجاق گاز در محل می توانید با مجموعه تعمیر پرشین تماس حاصل فرمائید.

تعمیر تخصصی انواع اجاق گاز

با توجه به اینکه نشتی گاز می تواند صدمات جانی و مالی به دنبال آورد، از هر گونه دست کاری اجاق گاز آسیب دیده جداً خودداری نمائید. در صورت تقاضا برای دریافت خدمات تعمیر اجاق گاز، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید. همانطور که می دانید، آشپزخانه بدون اجاق گاز قابل تصور نیست و به همین دلیل یکی از مهمترین لوازم آشپزخانه محسوب می گردد. خرابی اجاق گاز می تواند به روند عادی زندگی شما آسیب بزند. عوامل متعددی وجود دارد که می تواند باعث آسیب دیدگی این وسیله گردد. بنابراین در صورت لزوم به سرویس و تعمیر اجاق گاز می توانید با پرسنل ما تماس حاصل فرمائید.

مرکز تعمیر پرشین دارای چندین متخصص با تجربه در حوزۀ تعمیرات لوازم خانگی برقی می باشند که توانسته اند در لیست خدمات خود نصب، راه اندازی، سرویس و تعمیر اجاق گاز در برندهای رایج منجمله اجاق گاز بیمکث، زیمنس، بوش، گوفر، تکنوگاز، استیل البرز، پیلوت، لوپز، روبینا، جهان افروز، ویرپول و ... را ارائه دهند. جهت دریافت هر گونه خدمات مربوطه می توانید با تعمیرکاران اجاق گاز آماده بکار تعمیر پرشین تماس حاصل فرمائید.

تعمیر اجاق گاز نیاز به تخصص و دانش دارد چون این وسیلۀ برقی را می توانید در مدل و برندهای متفاوت خریداری می شود. بنابراین ممکن است روند نصب، راه اندازی و تعمیر اجاق گاز در برندهای مختلف، نسبت به یکدیگر تمایز داشته باشند. بنابراین در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر اجاق گاز در محل بایستی اطلاعات لازم در خصوص مدل و برند اجاق به تکنسین مربوطه ارائه داده شود. مجموعه تعمیر پرشین چندین سال است که فعالیت حرفه ای خود را توانسته اند در زمینۀ تعمیرات لوازم خانگی گسترش داده و با در اختیار داشتن متخصصین مجرب در کلیۀ زمینه های عیب یابی و تعمیر اجاق گاز، همواره آمادۀ ارائه خدمات می باشند.

برآورد هزینه تعمیر اجاق گاز

از جمله عیوب رایج اجاق گاز می توان به روشن نشدن شعله ها، نوک مشعل ها به رنگ زرد بسوزد، تولید صدای ناهنجار هنگام روشن بودن شعله ها، ایجاد دود در سر شعله، فندک نزدن اجاق گاز، روشن نشدن فر، عدم قابلیت تنظیم حرارت فر و ثابت نماندن شعله، ایجاد اتصالی در سیستم برق رسانی و ... اشاره نمود. بنابراین در صورت تمایل به دریافت خدمات تعمیر اجاق گاز، یک تعمیرکار متخصص، ابتدا وضعیت کلی اجاق را بررسی می نماید.

پس از عیب یابی، منطبق بر مدل و برند اقدام به تعمیرات اجاق گاز  می نماید. در نتیجه اگر از جمله افرادی هستید که با مشکل و ایراد در عملکرد اجاق گاز رومیزی، ایستاده و فردار روبرو می باشید، می توانید از تخصص و تجربیات تعمیرکاران تعمیر پرشین در مدت زمان کوتاه بهره مند گردید. جهت اطلاع از هزینه تعمیر اجاق گاز در محل، بایستی یک تعمیرکار، وضعیت اجاق گاز شما را بررسی نماید و سپس منطبق بر نوع عیب، قطعۀ قابل تعویض و هزینۀ ایاب و ذهاب، به طور تقریبی می توانند شما را نسبت به این موضوع مطلع سازند. برای تعمیرات فوری لوازم خانگی برقی و تعمیر اجاق گاز می توانید با مرکز تعمیر پرشین تماس بگیرید.

 مرکز تعمیر پرشین 

تلفن سراسر تهران   02122941691

تلفن شمال و شمال غرب و شمال شرق      02122941251

تلفن غرب      02144376835

تلفن مرکز      02177625942

تلفن شرق و جنوب     02177413853

تلفن مشاوره      09941256973

واتساپ        09101459274

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 21
نمایش همه
علاقه مندی ها ()