ماشین لباسشویی، یکی دیگر از جمله تجهیزات آشپزخانه محسوب می گردد که دارای کاربری مفید می باشد. امروزه خراب شدن ماشین لباسشویی، می تواند زندگی افراد را مختل کند چون دیگر کسی علاقه مند به شستن البسه با دست نمی باشد و به همین دلیل، هنگام روبرو شدن با خرابی این دستگاه، در اولین فرصت بایستی نسبت به تعمیر لباسشویی اقدام نمائید. از آنجایی که امکان جابجایی این وسیلۀ برقی وجود ندارد، بایستی خدمات  تعمیر لباسشویی  در محل را دریافت نمائید. در صورت تمایل به دریافت خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی، می توانید با پرسنل مجموعه تعمیر پرشین تماس حاصل فرمائید.

 ایرادات و دلایل درخواست تعمیر لباسشویی

یک سری مشکلات متداول برای ماشین لباسشویی رخ می دهد که تا کنون بسیاری از افراد با آنها رو برو شده اند. بنابراین جهت عیب یابی چنین ایراداتی، بایستی از تجربیات افراد متخصص بهره مند گردید. ایجاد لرزش برای ماشین لباسشویی، تمیز نشستن البسه، روشن نشدن دستگاه، عمل نکردن ماشین لباسشویی، نچرخیدن مخزن داخل، توقف ناگهانی مخزن البسه هنگام کار کردن، عدم تخلیه آب، مسدود شدن فیلتر لباسشویی، ایجاد اتصالی و برق داشتن بدنه ماشین و ... تنها برخی از موارد و ایراداتی هستند که هنگام استفاده از ماشین لباسشویی ممکن است با آنها روبرو شوید و نیاز به دریافت خدمات تعمیر لباسشویی داشته باشید.

همواره بایستی توجه ویژه نسبت به کیفیت خدماتی که دریافت می کنید، داشته باشید چون نقش بسزایی بر روی طول عمر دستگاه برقی شما خواهد داشت. لازم به ذکر است که تعمیر ماشین لباسشویی نیاز به ابزارآلات و همچنین تعمیرکار متخصص دارد. از آنجایی که شاهد افزایش مدل و برندهای ماشین لباسشویی در منازل مختلف هستیم، بایستی هنگام دریافت خدمات   تعمیر ماشین لباسشویی در محل، نسبت به این موضوع، اطلاعات دقیق به مرکز ارائه دهندۀ خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بدهید. جهت دریافت هر گونه خدمات تعمیر لباسشویی در منزل می توانید با مرکز تعمیر پرشین تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی نیز همچون هر وسیلۀ برقی دیگر نیاز به افراد متخصص دارد چون تجهیز به ساختار مکانیکی و الکترونیکی منحصربفرد می باشد. عوامل متعددی وجود دارد که باعث می گردد تا افراد در پی دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی باشد که در ادامۀ پست به برخی از آنها اشاره می کنیم. برق داشتن و اتصالی در بدنۀ ماشین لباسشویی بسیار خطرناک است چون می تواند عامل برق گرفتگی و سوختگی شما شود. بدین ترتیب بایستی هر چه سریع تر لباسشویی را از برق بکشید و در نهایت توسط یک تعمیرکار متخصص، قسمت های مختلف ماشین از نظر اتصال به زمین و نشتی بررسی می شود.

عوامل درخواست خدمات تعمیر ماشین لباسشویی

مجموعه تعمیر پرشین، مفتخر است که در طول سال ها فعالیت در حوزۀ تعمیرات لوازم خانگی آشپزخانه، قادر به ارائه خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی در مدل و برندهای مختلف می باشند. خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی نیز یکی دیگر از عیوب رایج این دستگاه به شمار می رود که ممکن است ایراداتی همچون آسیب دیدگی تایمر، میکروسوئیچ درب، خرابی دو شاخه یا نوسان برق، خرابی زبانه و قفل درب، عدم عملکرد دکمه استارت و ایجاد مشکل در قسمت ورود آب به داخل مخزن ماشین لباسشوی مزید بر علت باشند. در این صورت، درخواست تعمیر لباسشویی در محل خواهید داشت.

نشتی آب از لباسشویی، عدم تخلیه آب، ایجاد بوی نامطبوع در البسه، عدم عملکرد صحیح و کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی، متوقف نشدن لباسشویی، باقی ماندن پودر و کف بر روی البسه، عدم کف کردن ماشین لباسشویی، ایجاد لرزش ممتد برای لباسشویی از دیگر ایرادات رایج لباسشویی به شمار می روند که هنگام روبرو شدن با آنها، فرد درخواست خدمات تعمیر ماشین لباسشویی خواهد داشت. به دلیل تنوع مدل و برندهای ماشین لباسشویی و همچنین نوع ایراداتی که می تواند برای این دستگاه رخ دهد، هزینۀ تعمیر لباسشویی به سهولت قابل تعیین نمی باشد و نیاز به بررسی بیشتر از سوی یک تعمیرکار حرفه ای دارد.

 مرکز تعمیر پرشین 

تلفن سراسر تهران   02122941691

تلفن شمال و شمال غرب و شمال شرق      02122941251

تلفن غرب      02144376835

تلفن مرکز      02177625942

تلفن شرق و جنوب     02177413853

تلفن مشاوره      09941256973

واتساپ        09101459274

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 81
نمایش همه
علاقه مندی ها ()