در گذشته ویدئو پروژکتور به عنوان یک دستگاه لوکس شناخته می شد و تنها در محیط های آموزشی و اداری مورد استفاده قرار می گرفت. این در حالی است که نسخه های جدید ویدئو پروژکتور بر اساس تکنولوژی روز دنیا ساخته می شوند. بدین ترتیب، در محیط های مختلفی می توانید با خرید ویدئو پروژکتور، داده های تصویری را بر روی پرده نمایشگر، به مخاطبان نمایش دهید. به نحوی که امکان خرید ویدئو پروژکتور برای ایجاد سینمای خانگی، هتل ها، سالن های کنفرانس و اجتماعات، کلاس های درس، اتاق جلسات در شرکت ها و ... فراهم می باشد. نیزار کالا یکی از برندهای شناخته شده در بازار فروش دستگاه های ویدئو پروژکتور محسوب می گردد که امکان خرید دستگاه های پیشرفته را برای عموم مشتریان فراهم نموده اند.

خرید ویدئو پروژکتور LED

مبتی بر قابلیت هایی که می توانند چنین دستگاه هایی داشته باشند، قیمت ویدئو پروژکتور بر اساس امکانات آن تعیین می گردد. بنابراین متناسب با نیازی که دارید، می توانید بهترین دستگاه ویدئو پروژکتور را با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب خریداری نمایم. ویدئو پروژکتور DLP، LCD، LCoS و LED از جمله دسته بندی های این دستگاه به شمار می رود که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی تولید کنندگان توانسته اند بر قابلیت های ویدئو پروژکتور بی افزایند. این چنین افرادی که خواستار تهیۀ یک دستگاه پخش کننده تصویر هستند، می توانند اقدام به خرید ویدئو پروژکتور مدل پرتابل نمایند.

قیمت  فروش ویدئو پروژکتور مدل T23 plus و ویدئو پروژکتور بر اساس شاخص های متعددی همچون قابلیت های دستگاه و همچنین برند تعیین می گردد. بنابراین مبتنی بر نیازی که دارید، می توانید ویدئو پروژکتور ارزان و یا گران قیمت خریداری نمائید. خرید ویدئو پروژکتور برای منزل دارای طرفداران بسیاری می باشد. این چنین می توانید بر حسب محیطی که قصد استفاده از چنین دستگاهی را دارید، با مراجعه به فروشگاه اینترنتی نیزار کالا، ویدئو پروژکتور وای فای دار و پرتابلی را خریداری نمائید.

ویدئو پروژکتور همچون یک دستگاه پخش کننده مورد استفاده قرار گرفته می شود و بدین ترتیب متناسب با نیازی که دارید، می توانید در محیط های مختلف از مزایای این دستگاه دیجیتالی استفاده نمائید. خرید ویدئو پروژکتور همراه با یک پرده نمایشگر انجام می پذیرد که می توان بر روی دیوار قرار داد. قیمت ویدئو پروژکتور بر مبنای مشخصات فنی و ابعاد پرده نمایشگر تعیین می گردد. هم اکنون متناسب با مصارف و مدت زمانی که قصد استفاده از ویدئو پروژکتور را دارید، می توانید بهترین مدل آن را خریداری نمائید. نیزار کالا چندین سال است که در زمینۀ تولید و فروش دستگاه های پروژکتور فعالیت دارند و با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته، توانسته اند موفق به عرضۀ انواع مینی ویدئو پروژکتور پیشرفته گردند.

خرید ویدئو پروژکتور بر اساس طول عمر لامپ

اگر در پی خرید ویدئو پروژکتور هستید، بایستی اطلاعات جامع در خصوص مشخصات فنی دستگاه داشته باشید. به عنوان مثال جهت ایجاد سینمای خانگی، خرید ویدئو پروژکتور ارزان که دارای لامپ با طول عمر متوسط می باشد، می تواند گزینۀ مناسبی محسوب گردد چون میزان مصرف دستگاه پروژکتور در طول روز اندک است. این در حالی است که هنگام خرید ویدئو پروژکتور برای محیط های آموزشی و سالن های کنفرانس که برای مدت زمان بیشتری از دستگاه استفاده می شود، هر چه طول عمر لامپ بیشتر باشد، دستگاه پروژکتور از دوام بیشتری برخوردار خواهد بود.

بدیهی است، قیمت ویدئو پروژکتور بر پایۀ عوامل متعددی مشخص می گردد که می توان به قابلیت های دستگاه و ابعاد آن اشاره نمود. امروزه بیشتر افراد خواستار خرید مینی ویدئو پروژکتور هستند چون امکان جابجایی دستگاه برای افراد بسیار راحت است و امکان استفاده از آن در محیط های مختلف وجود دارد. امروزه جهت خرید ویدئو پروژکتور ارزان و با کیفیت می توانید به فروشگاه اینترنتی نیزار کالا مراجعه نمائید.

فروشگاه اینترنتی نیزار کالا  

آدرس: جمهوری ,جنب سفارت انگلیس,بابی ساندز,پلاک 36

شماره همراه: 09123548073

تلفن ثابت:66748823 -66747281

ایمیل: Niza.projector@gmail.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 158
نمایش همه
علاقه مندی ها ()